Niniejszy portal powstaje z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych rynkiem nieruchomości. Jest skierowany do osób, które wyrażą chęć zgłoszenia nieruchomości do sprzedaży, kupna, wynajmu, najmu, zamiany – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i deweloperów czy agentów nieruchomości. W naszym projekcie stawiamy na najwyższą funkcjonalność, prostotę i przejrzystość. Podczas prac nad serwisem będą brane pod uwagę nadesłane sugestie. Podpowiedzcie nam, jakie opcje powinien mieć taki portal? Jak ma wyglądać? Czego powinniśmy unikać, co jest zbędne? Każda dodatkowa sugestia będzie mile widziana. Twórcą projektu jest grupa freelancerów hamahakki, zajmująca się między innymi realizacją stron internetowych i aspektami związanymi z tym tematem, a także tworzeniem wizualizacji 3D.

O Projekcie

Twoja Sugestia

Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem! Miło nam, że chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się sugestiami. Gwarantujemy, że za Twój wysiłek czeka Cię nagroda. Wraz z ukończeniem prac nad budową serwisu otrzymasz od nas kod rabatowy!

Podany przez Ciebie e-mail nie zostanie nikomu udostępniony ani odsprzedany. Podane przez Ciebie informację będą poufne.