hamahakki – blog

© 2024 hamahakki ;)

Packshot Tutorial – Energy Drink

Packshot tutorial - Viz-People & Łukasz Pająk - Część 1


Packshot tutorial - Viz-People & Łukasz Pająk - Część 2

Wraz z Viz-People przygotowaliśmy dla Was wideo tutorial dotyczący kreacji wizualizacji produktowej. W tutorialu będziecie mogli krok po kroku zapoznać się z procesem przygotowania packshotu. W pierwszej części, przedstawiono proces modelowania puszki napoju energetycznego wraz z mapowaniem. W drugiej części niniejszego tutoriala przedstawiono proces tworzenia cząsteczek wody za pomocą systemu „particle flow”, sposób oświetlenia sceny, rendering oraz postprodukcję.

Miłego oglądania życzy hamahakki!

Viz-People: http://viz-people.com
Blueprints: http://imgur.com/a/ozcec#0rzUX

Fotografia produktowa z Donem Giannatti

Basic Subject Centric Lighting - Tabletop Product Photography with Don Giannatti

Don Giannatti przytacza w prosty oraz ciekawy sposób,w jaki powinniśmy podejść do tematu fotografii produktowej. Przedstawioną przez niego teorie możemy w prosty sposób wykorzystać również w grafice 3d. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wykładami!

Read More »

Making Of: Passing by

Passing by

Wprowadzenie

Dziś chcę was zaprosić do zapoznania się z procesem powstawania ilustracji ?Passing by?. Był to projekt prywatny w związku z czym miałem nad nim totalną swobodę. Postaram się wam przedstawić kompleksowo cały proces kreacji począwszy od ustawień sceny po samą postprodukcję. Zapraszam do lektury.

Read More »

Narzędzia dla Webmastera: Back-End

Witam! Niniejszy wpis jest kontynuacją rozpoczętego mini cyklu ?narzędzia dla webmastera?. Dziś postaram się wam przytoczyć mniej lub bardziej popularne aplikacje przydatne deweloperom back-end. Wpis ten podzieliłem na podkategorie: warstwa biznesowa, systemy zarządzania treścią oraz platformy sklepowe. Zachęcam do wyrażania własnej opinii na temat zamieszczonych w niniejszym poście aplikacji oraz narzędzi. Zapraszam do lektury!

Read More »

Narzędzia dla Webmastera: Front-End

Witam! Dzisiejszy wpis ze względu na obszerność tematu, postanowiłem podzielić na dwie części. Dziś chciałbym zwrócić waszą uwagę na narzędzia pomocne front-end deweloperom, zaś w następnej części artykułu, przedstawię wam zbiór narzędzi przydatnych back-end deweloperom. W tym krótkim cyklu, skupiłem się głównie na zaprezentowaniu rozwiązań bezpłatnych, open sourcowych, zarówno desktopowych jak i aplikacji internetowych. Oczywiście niemożliwym jest ujęcie w tym wpisie wszystkich przydatnych aplikacji, dlatego też chciałbym, zaprosić was do podzielenia się ze mną swoimi zasobami oraz wartymi uwagi według was narzędziami. Zachęcam również do wyrażania własnej opinii na temat zamieszczonych tu aplikacji, narzędzi. Zapraszam do lektury!

Read More »

Freebies: Obiekt 3D – Pontiac GTO 67

Postanowiłem podzielić się z Wami moim starym modelem Pontiaca GTO 67. Paczka zawiera model wraz z blueprintami. Format pliku to 3ds max 2012. Mam nadzieje, że model będzie przydatny! Miłego ściągania!

Pobierz Pontiac GTO 67

Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 3.0 Polska.

W poszukiwaniu inspiracji – 10 inspirujących stron

Wykonując projekt webowy, często poszukujemy inspiracji. Dziś chciałbym się z wami podzielić moimi znaleziskami, które mnie urzekły.

Read More »